Daha Fazla Bilgi..

Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Ankara ve çevresine yıllardır güvenli Ankara nakliye hizmeti sunan Evin Trans, Ankara Yeni mahallede hizmet vermektedir. Deneyimiyle ve tecrübesiyle müşterinin tercihi olan şirket, filosunu yeni araçlarla takviye etmeye devam ediyor. Profesyonel ekiple, modern filosuyla ve etkili taşıma seçenekleriyle Ankara nakliye dünyasının tercihleri arasında yer alıyor.

Güçlü Filoya Sahip

Firma Ankara nakliye hizmetinde güçlü araç filosu ile çözüm üretmektedir. Modern araç filosunu her yıl yenilemeye devam eden firma, araç bakımlarını düzenli bir şekilde yapıyor. Kamyonet, kamyon ve tır kategorisinde aradığınız bütün yük araçlarını hizmete sunan Evin Trans, yılın her gününde hizmet veriyor. Araç filosunun bakımlarını düzenli yaptıran firma, evden eve nakliye işlemlerinde zamana karşı yarışıyor. Modeli geçen ve performansı düşen araçlar düzenli bir şekilde filodan çıkarılıyor ve yerine yeni model araçlar dahil ediliyor. Hizmet kalitesini oluşturmak adına firma en iyi araç ve en iyi malzeme seçeneklerini değerlendiriyor.

İşinde Uzman Servis Ekibi

Firmanın hizmet kalitesini yansıtan konulardan biri de profesyonel servis ekibidir. Servis ekibinde görev alan elemanlar yıllardın bu sektörde hizmet veren kişilerdir. Ekipte şoför, paketleme elemanları, yükleme elemanı ve marangoz elemanı bulunmaktadır. Takım anlayışı ile hareket eden şirket elemanları her türlü yükün taşınmasında deneyimli ve tecrübelidir. Firma Ankara’nın ilçelerine ve Ankara dışına hizmet vermektedir. Her ilçe için güncel Ankara nakliye çözümleri sunan firma, yol tecrübesi olan şirketleri tercih etmektedir. Firma, nakliye hizmeti konusunda yeterli tecrübeye sahip olmayan kişileri servis ekibine dahil etmemektedir. Bunun yanı sıra tecrübe, işini meslek edinme ve müşteri memnuniyeti sağlama gibi özelliklere sahip kişiler servis ekibinde yer alıyor.

Profesyonel Yöntemler

Nakliye hizmetinde başarı sağlamak adına çözüm üreten firma, nakliye işlemlerinde en iyi yöntemleri kullanıyor. Tercih edilen yöntemler paketleme, yükleme, istifleme ve teslimat konularında etkili çözüm sunuyor. Ayrıca firma yeni nakliye yöntemlerini de araştırıyor ve bu yeni yöntemleri hizmet programına dahil ediyor. Taşıma yöntemi oluşturma işlemini ilk aşamada yani evden eve nakliye ekspertiz hizmeti esnasında gerçekleştiriyor. Eşyanın bulunduğu mekanı, mekanın giriş ve çıkışlarını inceleyen firma elemanları, eşyanın hacmini ve özelliklerini değerlendiriyor. Risk analizi yaptıktan sonra özel taşım planı oluşturuyor.

Nakliyat işlerinde bir çok firma arasından bizi tercih etmeniz için bir çok neden var. Sizlere en iyi hizmeti sunmayı garanti ediyoruz. Bunca müşterimiz yanılıyor olamaz.

Neden Bizi Seçmelisiniz

01

Ücretsiz Evden Eve Nakliyat Ekspertiz Hizmeti

Taşınma öncesi eşyalarınızı, eski ve yeni mekanınızı ücretsiz değerlendiriyoruz.

02

7/24 Ankara Evden Eve Taşımacılık Hizmet

Ne zaman taşınmanız gerekeceği belli olmaz. Haftanın 7 günü, günün 24 saati bizi arayabilirsiniz.

03

Müşteri Temsilcimiz Daima Hizmetinizde

Nakliye hizmetimizle ilgili aklınıza takılan bir çok sorunun cevabını alabilirsiniz.

04

En İyi Evden Eve Nakliyat Fiyatı Garantisi

Sizlere en iyi evden eve nakliyat deneyimini en uygun fiyata sunmayı amaçlıyoruz.

05

Türkiye'nin Her Yerine Tam Zamanında

Tam zamanında hizmet anlayışıyla 24 yıldır Umut Nakliyat ailesi olarak hizmetinizdeyiz.

06

Hedefi Tam 12'den Vurun

Hizmette öncü firma olmak ile beraber uzman işi bilen profesyonel taşımacılık yapan ekibimiz ile sorunsuz hizmet alabilirsiniz.

Referanslarımız

Aklınıza Takılan Birşey Varmı ?

Bize Ulaşın