Asansörlü Taşımacalık

Geçmiş yıllarda ev taşıma işlemlerinde ağır eşyaların taşınmasında iş gücü kullanılırdı. Bu hem maliyetli hem de zaman alan bir işti. Son yıllarda evden eve asansörlü nakliyat hizmetinin ayrı bir sektör haline gelmesinde önemli rolü olan Asansörlü araçlar ağır eşyaların kamyona yüklenmesi işlemini çok kolay hale getirdi. Şirketimize ait olan son model, bakımlı ve yüksek katlara kadar uzanabilen raylara sahip asansörlü aracımız saatlerinizi alacak ağır eşya indirme işini dakikalar içerisinde gerçekleştiriyor.

Hammal tutarak ev taşıma devrinin sona erdiği günümüzde son teknoloji asansörlü araçlarımız, zaman ve iş kaybını ortadan kaldırmaktadır. Ağır eşyaların taşınması için işçi tutmak her zaman daha maliyetli olmuştur. Üstelik yüksek katlardan ağır eşya indirme işlemi için işçi bulmak günümüzde zorlaştı. Bu kategoride artık tercih asansörlü evden eve nakliyat araçlarından yana olmuştur.

Ankara Asansörlü Taşımacılık

Asansör sistemine sahip bu araçların kullanımı ise şu şekildedir:
Keşif ekibimiz ilk aşamada asansörlü aracın yerini belirlemektedir. Asansörlü aracın kullanımında önemli olan konulardan biri de pencere ve balkonların genişliğidir. Evinizin penceresi veya balkonu eşya indirmeye müsait değilse yine asansörlü araç kullanılamaz. Asansörlü tasimacilik Ankara hizmetinde her zaman için eşyanın taşınacağı mekan yerinde incelenmektedir. Ekspertiz elemanları asansörlü aracın yerini tespit ederken en uygun alanı tercih eder. Ayrıca bu alana bakan pencere ve balkon da ekspertiz ekibi tarafından incelenir. Asansörlü aracın raylarını engelleyecek elektrik teli, ağaç ve benzeri engellerin olmaması gerekir. Bu gibi durumlarda ekspertiz elemanları gerekli önlemleri almaktadır. Asansörlü aracımızın üzerinde yere paralel hareket edebilen kabin yaklaşık dört yüz kilo kadar kaldırma kapasitesine sahiptir. Bu kabinde gerekli emniyet tertibatı bulunmaktadır. Asansörlü taşıma hizmeti nakliye ücretini doğrudan etkilemektedir. Asansörlü taşımacılık , ev, iş yeri, fabrika, ofis ve fuar taşıma hizmetlerinde kullanılmaktadır. Yeni nesil araçların üzerine monte edilen bu asansörlü araçların bakımı, vergileri, sigortası ve eleman maaşı firmamız tarafından karşılanmaktadır. Siz sadece ücretini ödüyorsunuz. Kamyon ve asansörlü aracın diğer masrafları şirketimiz tarafından karşılanmaktadır.

Aklınıza Takılan Birşey Varmı ?

Bize Ulaşın
>