Depolama Hizmeti

Bizim için maddi olsun manevi olsun değeri olan ev eşyaları mekan değişikliği esnasında dışarıda kalabilir ve bu gibi durumlarda eşya depolama Ankara hizmetine ihtiyaç duyulur. Kömürlük, bodrum, çatı aralığı, garaj veya benzeri mekanlarda bu eşyaların saklanması eşyaların deforme olmasına neden olur. Özel bir dükkan kiralamanız hem maliyetlidir, hem de eşyaların deformasyona uğramasına neden olur. Nem, rutubet ve benzeri etkenler eşyanızın zarar görmesine neden olur. Ayrıca fareler de eşyalarınıza zarar verir. Bu kategoride en iyi çözüm depolama hizmetimizi tercih etmenizdir.

Depolama Hizmetimizin Avantajları

Bu hizmette firmamızın sunduğu avantajlardan biri ücretsiz servistir. Servisimiz kapınıza gelerek eşyanızı paketleyip özenle yüklemektedir. Yüklerken eşyanızın genel yapısını dikkate alıyoruz. Ağır ve dayanıklı eşyalar altta, hafif ve kırılabilir özelliğe sahip olan eşyalar ise üste dizilmektedir. Eşyaların yüklenmesinin ardından eşya depolama Ankara aracımız güvenli bölgede yer alan depomuza doğru yola çıkmaktadır.

Sağlıksız ortamlarda gerçekleştirilen depolama işlemleri, eşyaların nemden, güneşten, sıcak ve soğuk havadan olumsuz etkilenmesi anlamına gelir. Hırsızlık olayları da bu kategoride başlı başına bir problemdir. İş yeri veya dükkanlara depolanan eşyaların çalınmasının en büyük nedeni yeterli olmayan güvenlik önlemleridir. Eşyalarınız güvende olsun istiyorsanız güvenliğin maksimum seviyede olduğu pratik depolama hizmetimizi tercih edebilirsiniz.

Depolarımızın Genel Özelliği

Nakliye sektörünün bir kolu olarak değerlendirilen depolama hizmetinin önemini anlamayanlar olabilir. Eşya depolama Ankara hizmetimizin avantajları şu şekildedir: Güvenlik sistemine sahip depolarımız 24 saat korunmaktadır ve güvenlik kameraları her an için kayıt işlemi gerçekleştirmektedir. Depo binamız şehrin en güvenli semtinde bulunmaktadır ve asayiş bakımından problem teşkil etmeyecek bir konuma sahiptir. Depolarımızda ısıtma ve soğutma sistemi bulunmaktadır. İklimlendirme sistemi sayesinde depoda bulunan eşyalar çürüme ve benzeri etkilerle karşılaşmamaktadır. Metal eşyaların paslanması da bu şekilde engellenmektedir. Depolarımız acil durumlar için gerekli kurtarma programına sahiptir. Sel, deprem ve yangın gibi afetlerde kurtarma programı uygulanmaktadır. Eşyalarınızı depolarımıza emanet etmek için müşteri hizmetlerimizi gün içinde arayabilirsiniz. Firmamız hafta içi ve hafta sonu hizmet vermektedir.

Aklınıza Takılan Birşey Varmı ?

Bize Ulaşın
>