Fabrika Taşıma

Ekonominin bel kemiği olan fabrikalar, bir ülkenin lokomotifidir. Fabrika taşıma firmaları üretim dünyasının işlevselliğini doğrudan etkilemektedir. Ülkemizde de sayısız fabrika bulunmaktadır ve seri bir şekilde üretim yapmaktadır. Bu fabrikaların taşınması da en az işlevi kadar önemlidir. Zaman, maliyet ve kaliteli taşıma yöntemlerinin önem kazandığı fabrika taşıma hizmetinde firmamız güvenilir modern yöntemleri ön plana çıkarıyor..

Pahalı makinelerin ön plana çıktığı fabrikalarda en önemli konulardan biri kuşkusuz güvenilirliktir. Fabrika makineleri çok pahalıdır ve taşınırken dikkatli olunmalıdır. Taşıma esnasında meydana gelebilecek zararlar fabrika sahipleri için ciddi anlamda maddi zarar anlamına gelir. Bu zararla karşılaşmak istemiyorsanız bizi arayın ve fabrika taşıma programımızdan faydalanın.

Fabrika Taşıma Programı Birinci Aşama

Bu ilk aşamada deneyimli elemanlarımız fabrikayı baştan sona gezmektedir. Fabrika taşıma şirketleri taşıma işlemine her zaman keşifle başlar. Taşınacak eşyalar tek tek incelendikten sonra en uygun yük aracı belirlenmektedir. Her bir eşyanın yapısı incelendikten sonra paketleme için gerekli malzemeler listelenmektedir. Pahalı cihazların ve makinelerin taşınması esnasında meydana gelecek kazalar için de sigortalama işlemi yapılabilir. Bu işlem birinci aşamada gerçekleşmektedir.

Bu aşamada dikkat edilecek diğer bir husus ise fabrikanın giriş ve çıkışlarının incelenmesidir. Ayrıca taşıma işlemlerinde vinç gerekiyorsa bu taşıma programına eklenmektedir. Giriş ve çıkışların genişliği ve yük aracı için uygun yerin tespiti uzman keşif ekibimizin analizleri sonucunda belirlenmektedir.

Fabrika Taşıma Programı İkinci Aşama

Bu aşamada eşyalar paketlenmektedir ve taşınabilir hale getirilmektedir. İçi köpüklü kutuların yanı sıra balonlu naylonlar ve çadırlar kullanılmaktadır. Fabrika taşıma işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi, paketleme işleminin profesyonel bir şekilde yapılmasına bağlıdır. Paketlemenin başarılı bir şekilde yapılması adına çözüm odaklı hareket eden ekibimiz taşıma işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Her fabrikanın kendine özgü makinesi veya malzemesi bulunabilir. Taşıma işlemlerinde şirketimiz fabrikanın malzemelerini ve makinelerini yerinde incelemektedir ve bu inceleme sonunda taşıma programı oluşturmaktadır. Eşyanın alınacağı yer ile eşyanın indirileceği yer uzman ekibimiz tarafından incelenmektedir. Özel paketleme, yükleme ve teslimat işlemleriyle fabrikanızı göz açıp kapayıncaya kadar taşıyoruz.

Aklınıza Takılan Birşey Varmı ?

Bize Ulaşın
>