Fuar Taşıma

Her firma için yılda bir veya iki defa düzenlene fuarlar, reklam açısından mükemmel sonuç vermektedir. Yeni pazarların oluşumunda önemli olan fuar etkinliklerinde reyonlar ve teşhir edilecek ürünler uzman fuar taşımacılığı yapan ekipler tarafından taşınması gerekir.

Eşya taşıma konusunda uzman ekibimiz, fuar taşımacılığı konusunda da tercih edilmektedir. Fuar taşımacılığı kategorisinde profesyonel hizmet kalitesi çok önemli bir konudur. Teşhir reyonları, teşhir edilecek ürünler, masalar, sandalyeler ve reklam panoları özel yöntemlerle taşınmaktadır. Her yıl fuarlara katılan firmalar için en önemli konulardan biri taşıma esnasında eşyaların zarar görmemesidir. Her yıl yeni fuar malzemesi almak isteyen firmalar, fuar taşımacılığı konusunda eşya güvenliğini ön plana alan şirketleri tercih etmektedir.

Fuar Taşımacılığı Yapan Firmalar

Firmamızın eşya taşıma kategorisinde ilk aşamada eşyaların güvenliğini dikkate almaktadır. Özel paketleme yöntemlerinin yanı sıra profesyonel istifleme yöntemleri, fuar eşyalarının güven içerisinde fuar alanına taşınmasını sağlamaktadır. Fuar taşımacılığı hizmetinde güveni ilk sıraya yerleştiren şirketimiz, firmalar için avantaj sağlamaktadır.

Deneyimli personel ekibime sahip olan şirketimiz, ekspertiz, paketleme, marangoz hizmeti, yükleme ve teslimat aşamalarında güveni ön plana çıkarmaktadır. Seri ve etkili bir şekilde çalışan servisimiz, müşteri için en uygun zaman diliminde eşya taşımaktadır. Hafta içi, hafta sonu, tatiller ve mesai dışı saatler bizim için çalışma saatidir

Fuar sezonunun açılması ile birlikte bütün firmalar bu konuda pratik yöntemleri tercih ederek hareket etmektedir. Taşınması gereken reyonlar, raflar ve diğer bütün eşyalar özel yöntemlerle paketlenmektedir. Ekibimiz fuar alanından depoya ve depodan fuar alanına taşıma işlemi gerçekleştirmektedir. Eşyalarınızı maksimum seviyede korumaya aldığımız için bir sonraki fuar etkiliğinde eşyalarınızı sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz. Firma olarak bütün fuar taşımacılığı organizasyonlarında görev alabiliriz.

Depodan fuar alanına, fuar alanından depoya taşıma hizmetinde şirketimiz özel paketleme yöntemlerini tercih etmektedir. Fiyatlandırma işleminde taşıma mesafesi, tercih edilen yük aracının modeli ve taşınan yükün genel özellikleri belirleyicidir. Taşıma mesafesi, taşınacak yük ve taşıma işlemi yapacak olan yük aracının belirlenmesi, eşya taşıma işleminin problemsiz bir şekilde gerçekleşmesinde önemlidir.

Aklınıza Takılan Birşey Varmı ?

Bize Ulaşın
>