Ofis Taşımacılığı

İş dünyasında ofisler merkezi konumdadır ve müşteri ile iletişimin sağlandığı mekanlardır. Ofislerde bulunan cihazlar, mobilyalar ve diğer bütün eşyalar iş dünyası için ihtiyaçtır ve bu eşyaların pratik ofis taşıma hizmetine ihtiyaç duymaktadır. Bu eşyaların taşınması konusunda deneyimli firmaların tercih edilmesi, eşyaların zarar görmeden taşınması konusunda önem arz etmektedir.

İş yeri taşıma işlemlerinde çalışanların görevlendirilmesi, iş yerinin asıl işinin aksamasına neden olur. İş günü kaybının yanı sıra eşya taşıma işinde deneyimli olmayan personelin meydana getirdiği maddi zararlar iş yeri sahibi için ciddi anlamda problemdir. Ev taşımaktan anlamayan veya yük taşıma işlemi yapmamış kişilere de ofis eşyaları teslim edilmemelidir. Aksi halde pahalı cihazlar ve değerli mobilyalar zarar görebilir.

Ofisinizi Kısa Sürede Taşıyoruz

Sektöründe tecrübesiyle ve iş ahlakıyla tanınan firmamız deneyimli firma kategorisinde ilk sıralarda yer almaktadır. Ofisinizi yeni adresinize taşıyacaksanız bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir. Ekibimiz ofisinizdeki cihazları, mobilyaları, dolapları, kırtasiye malzemeleri ve mutfak malzemelerini incelemektedir. Yapılan bu inceleme işlemi esnasında firma elemanlarımız;

Taşınacak eşya için gerekli ambalaj malzemelerini tespit etmektedir, Sigortalanacak eşyalar için poliçe kesmektedir, Asansörlü araç gerekiyorsa, araç için bina çevresinde uygun boşluk tespiti yapmaktadır, En uygun kapalı kasa aracını belirlemektedir, Taşıma işleminde engel teşkil edebilecek kapı, pencere, koridor ve benzeri yerleri incelemektedir, Anlaşma sağlandığında müşteri ile sözleşme imzalamaktadır. Bütün bu konularda gerekli işlemleri yapan Ankara ofis taşımacılığı ekibimiz, iş gücü kaybına neden olmayacak bir günde ofisinizi taşımaktadır. Hafta sonunda, mesai dışı zamanlarda ve tatil günlerinde firma elemanlarımız gerekli taşıma işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Bu işlem, eşyaların sağ salim yerine ulaşmasında önemli rol oynamaktadır. Nitekim birçok amatör firma, yanlış paketleme nedeniyle eşyaların zarar görmesine neden olmuştur. Eşyaların zarar görmemesi için paketleme konusunda profesyonel olan firmamızı tercih edebilirsiniz.

Ofisiniz kaçıncı katta olursa olsun firmamız asansörlü seçeneklerle eşyalarınızı seri bir şekilde aşağı indirmektedir. Pratik yöntemlerle ofis taşımacılığı Ankara sektörünün ihtiyacını karşılıyoruz ve yeni yöntemlerle bu sektörde güven vermeye devam ediyoruz. Müşteri hizmetlerimiz 7/24 taleplerinizi değerlendiriyor.

Aklınıza Takılan Birşey Varmı ?

Bize Ulaşın
>