Parça Eşya Taşıma

Nakliyeciliğin her geçen gün önem kazandığı günümüz Türkiye’sinde firmamız hizmet kalitesini artırmaya devam ediyor. Firmamızın hizmet programlarından biri de parça eşya taşıma hizmetidir. Bu hizmet, küçük çaplı eşyaların ekonomik bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Özellikle ikinci el eşya satın alan kişiler bu hizmeti talep ediyor. Küçük çaplı olan ikinci el eşyaların ekonomik bir şekilde taşınması için firmamızın parça eşya taşıma programını tercih edebilirsiniz. Taşınacak olan eşyaların yerinde incelenmesi ve bu inceleme sonunda sorunsuz bir şekilde araca yüklenmesi, hizmet programımızın ilk aşamasını oluşturmaktadır.

Bu hizmet programı birçok yönteme nazaran ekonomik ve güvenlidir. Küçük çaplı bir araç için özel bir araç kiraladığınızda maliyetiniz artar. Ancak firmamızın yük araçları, bir araca birden fazla müşterinin yükünü aldığı için daha ekonomik bir taşıma seçeneği sunmaktadır. Maliyet açısından ve güvenli teslimat açısından nakliye hizmetimizin bütün aşamaları güvenli ve aynı zamanda ekonomiktir.

Pratik ve Etkili

Bu hizmet programımız nakliye hizmetinin en pratik seçeneklerinden biridir. Firmamız bir güzergah üzerinde birden fazla adrese eşya bırakabilmektedir. Parça eşya taşıma Ankara olarak da bilinen bu yöntemle bir araç birden fazla müşterinin eşyasını taşımış oluyor. Ayrıca bazı durumlarda araçlarda boşluk oluşuyor veya araç boş olarak geri dönebiliyor. Bu gibi durumlarda boş olan yerlere küçük çaplı parça eşya alınabilir. Bu gibi durumlarda nakliye ücreti de hatırı sayılır bir şekilde düşmektedir. Ekonomik olduğu kadar güvenli olan bu hizmette de güvenlik konusu önemlidir.

Hızlı ve etkili yöntemlerle taşıma hizmetini sorunsuz bir şekilde gerçekleştiren firmamız, istediğiniz zaman istediğiniz adresten eşya alabilmektedir. Bu işlemde ekibimiz kutu, balonlu naylon ve benzeri ambalaj malzemelerini kullanmaktadır. Kullandığımız ambalajlar, darbe emici özelliğinin yanı sıra nem ve ısı izolasyon özelliğine sahiptir. Bütün hava koşullarında parça eşya taşıma nakliyat hizmetiyle eşyalarınızı güvenle yerine ulaştırıyoruz. Teslimat konusunda da firmamız hassastır ve söz verilen saatte teslimat işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Özel paketlenen eşyaları yine özel yöntemlerle yükleyen şirketimiz, bu işlemi kısa sürede gerçekleştirerek ihtiyacı en iyi şekilde karşılamaktadır.

Aklınıza Takılan Birşey Varmı ?

Bize Ulaşın
>