Şehirler Arası Nakliyat

Uzun yol tecrübesine sahip şoförler, şehirler arası nakliye dünyasında hizmet kalitesini doğrudan etkiler. Şehirler arası nakliyat konusunda şirketimiz deneyimli, işini meslek edinmiş ve gerekli belgelere sahip şoförlerle çalışmaktadır. Profesyonel nakliye hizmeti konusunda firmamız gün içerisinde taleplerinizi değerlendirmektedir. Ev, iş yeri, ofis ve diğer sektörel yüklerinizi şehir içi ve şehir dışı kategoride özenle taşıyoruz. Taşıma işlemlerinde güncel fiyatlandırma seçeneklerini tercih ediyoruz. Şehirler arası nakliye hizmetinin gerektirdiği resmi prosedürü uygulayan şoför ekibimiz, güvenli taşıma seçenekleriyle hareket etmektedir.

Paketlemenin ardından eşyalar özel yöntemlerle istiflenmektedir. Asansörlü araç gerektiğinde kullanılmaktadır ve özellikle ağır eşya indirme işlemlerinde asansörlü araç kullanılmaktadır. Şehirler arası nakliye Ankara işleminde yükleme işleminde eşyanın genel yapısına dikkat edilmektedir. En hafif ve en hassas eşyalar en üste gelecek şekilde yükleme yapılmaktadır. Şehirler arası nakliyat işlemlerinde zamana karşı mücadele eden ekibimiz, gece gündüz şehirler arası yollarda hizmet vermektedir.

Şehirler Arası Nakliyatta Profesyonel Çözüm

Yüklenen eşyaların istenilen adrese bırakılması için için elemanlarımız sözleşmede geçen saatte yola çıkmaktadır. Yola çıkmadan önce şoför ekibimiz şu önlemleri almaktadır: Hava ve yol durumu internet üzerinden takip edilmektedir. Buzlanma meydana geldiyse şoför ekibimiz zincir ve takoz gibi gerekli malzemeleri tedarik etmektedir. Yola zincirsiz ve takozsuz çıkılmamaktadır. Sisli havalarda sis farları kontrol edilmektedir. Yollar açık değilse bu durum müşteriye bildirilmektedir ve yeni bir hareket saati belirlenmektedir. Gerekli olan şehirler arası nakliye Ankara evrakları araçta hazır bulundurulmaktadır. Yola çıkmadan önce aracın yağı, suyu, lastikleri, kasası ve soğutma sistemi kontrol edilmektedir. Köprü geçişi ve benzeri ücretli geçişler kontrol edilmektedir. Şoför ekibimiz taşıma işlemi öncesinde yükü kontrol etmektedir. Her hangi bir aksaklık olduğunda bu durumu merkeze bildirmektedir. Birden fazla müşterinin yükünü taşıma söz konusu olduğu zaman elemanlarımız yük sahiplerinin bilgilerini kontrol etmektedir. Bu kontrolden sonra güzergah oluşturulmaktadır. Nakliye hizmetinin en önemli konularından biri olan şehirler arası nakliye Ankara hizmetinde şirketimiz işin uzmanı olan firma elemanlarıyla çalışmaktadır.

Aklınıza Takılan Birşey Varmı ?

Bize Ulaşın
>